Greiti ir įsiutę (The Fast and the Furious)

Man patinka šios serijos absurdiškumas, net jei ekrane absurdas tikrai neprasidės iki šios įmokos, atidarant veiksmo rinkinį. Bet ne, tai, ką turiu omenyje absurdu, yra tai, kaip šie filmai dera tarpusavyje, tiksliau, kaip jų nėra, ir vis dėlto, kiek serialas yra sėkmingas ir koks jis tapo. Sąžiningai, žvelgdamas į 4 filmus pagal franšizę, nematau, kaip mes čia net pateko. Po pirmojo filmo pasisekimo pastarieji du šiais laikais tikrai nusimins bet kokią franšizę, nors greitas žvilgsnis į kasą rodo, kad ne, šie filmai, kad ir kokie siaubingi jie bebūtų, atnešė daug pinigų, o tai malonu, kad jie palaikė serialą pakankamai ilgai, kad vėl taptų geru. Gerai, taip, bet dabar absurdas visiškai skirtingas, sugrąžinus gaują!

Greiti ir įsiutę (The Fast and the Furious)

Brianas O’Connoris (Paulius Walkeris) grįžta į Los Andželą ir dirba FTB nagrinėjant bylą, kuria siekiama nuleisti garsųjį narkotikų šeimininką, vardu Braga. O’Connoras įsiskverbia į Bragos kaip vairuotojo organizaciją, tačiau netrukus vėl atsiduria šalia Domo Toretto (Vin Dieselio), kuris taip pat įstojo į kartelį kaip vairuotojas, norėdamas ištirti savo merginos Letty (Michelle Rodriguez) mirtį ir galiausiai. įvykdyk jo kerštą. Abu seni draugai stengiasi nuversti Bragą, tačiau dėl skirtingų priežasčių, ir jų susidūrimo eiga juos abu varo karštame vandenyje ne tik su FTB, bet ir su pačia „Braga“, kai jų dangčiai susprogdinti ir jie turi rasti būdą pabėgti nuo dvi gerai susijusios šalys.

„Fast & Furious“ yra pirmasis serijos filmas, kuris tikrai jaučiasi kaip tas serialas, kuris tapo šiandien. Greiti automobiliai, kino žvaigždės, dideli sprogimai, visas sprogimas. Nors pirmieji trys filmai buvo savaip intriguojantys, jie iš tikrųjų nebuvo veiksmo filmai. „Fast & Furious“ yra veiksmo filmas, kuris paskelbia apie save nuo pat pradžių su įspūdingu kūriniu, kuris yra tas populiariausių, kuriuos šiandien žinome ir mėgstame iš serialo, viršų. Yra net grynuolis, kuris tai galėtų sujungti su „Tokyo Drift“ su kupranugariu iš Hano („Sung Kang“), ir dangtelio galiuku, kad jis galėtų persikelti į Tokiją (taigi, spėju, šis filmas vyksta lygiagrečiai laiko juostoje?). Šiame filme tikrai yra daugiau energijos, ir aš manau, kad originalių aktorių grąžinimas yra pagrindinė priežastis, kodėl.

Kalbėdamas apie tai, manau, Paulius Walkeris privalėjo išmokti vaidybos pamokų tarp filmų, nes čia jis yra daug geresnis ir jaučiasi daug patogesnis bei labiau pasitikintis Briano vaidmeniu. Matome jo lankomumą ir jis yra pats įdomiausias filme, nes „Dom’s“ iš tikrųjų trūksta. Domas yra tik dar vienas banditas, bėgantis iš įstatymų ir siekiantis čia atkeršyti, neturėdamas sudėtingumo, parodyto filme „Greiti ir įsiutę“, o tai apmaudu, tačiau Dieselio charizma yra sveikintinas sugrįžimas. Kita vertus, Brianas mato motyvų dichotomiją. Jis vėl palaiko ryšius su savo draugu (Dom) ir buvusiu meilužiu (Mia – Jordana Brewster) ir mato, kad yra atitrūkęs nuo savo darbo laikytis įstatymų ir ištikimybės „Toretto“. Mia netgi pateikia šią vidinę kovą dialogo linijoje, kuri gali būti šiek tiek akivaizdi, tačiau iš tiesų pabrėžia Briano, kaip gero vaikino, virsmą blogu vaikinu. Antiherojus, apie kurį mes buvome įsišakniję.

Greiti ir įsiutę (The Fast and the Furious)

„Fast & Furious“ yra iki šiol didžiausias jaudulinis važiavimas oktaniniu skaičiumi serijoje, nors režisierius Justinas Lin prekiauja kai kuriomis „Nos“ dalimis su kai kuriomis originalo pasakojimo priemonėmis. Mes dar neturime abiejų palyginamų santuokų, tačiau „Fast & Furious“ atrodo žingsnis į priekį franšizėje iš „2 Fast 2 Furious“ ir „Tokyo Drift“ grupių, ypač veiksmo ir stiliaus požiūriu. Tai jaučiasi labiau nušlifuotas ir labiau sutelktas, o tai gali būti priskirta grįžtančiai režisierių / rašytojų komandai Linoje ir Morgane. Keistas jausmas, matydamas šį filmą ir pajutęs, kaip serialas pagaliau iš tikrųjų prasideda po 4 filmų, tačiau taip yra. Pasiruošę kelionei kalneliais taip pat tęskite kitus 4 filmus franšizėje ir sužinokite, kokie tolimesni pasakojimo absurdai yra horizonte.