Karas su Seneliu – Filmai Internetu

Žiurėkite filmą „Karas su seneliu“ (2020 m.) svetainėje 8Filmai, tai puiki komedija, kurioje vaidina Robertas De Niro, Uma Thurman ir Oakesas Fegley. Nors kai kurie pasakojimo motyvai yra bendri ateinančio amžiaus filmams, klasifikuoti filmą kaip priskirtą žanrui būtų per didelis tempimas. Roberto De Niro personažas yra toks, kokį 2014 m. Amerikiečių komedijų ir dramos filme „Sent Vinsentas“ vaizduoja Billas Murray, tačiau pats filmas turi daugiau panašumų su „Wimpy Kid“ serialo „Dienoraštis“. Tai lengvabūdiška komedija, kurios pagrindinis tikslas – linksminti. Ir tai daro.

Filmai Online Lietuviškai kaip Karas su seneliu

Juokingos „Karo su seneliu“ scenos iš tiesų privers tave juoktis beveik visą filmo trukmę. Kaip ir daugumoje komedijų, nereikėtų tikėtis pasakojimo, paremto „tikru“ gyvenimu, ir tam reikia tam tikro netikėjimo sustabdymo, tačiau humoras yra šviežias, o Lietuviški filmai online anekdotai – juokingi, ir to pakanka, kad žiūrovai būtų linksmi. „Karas su seneliu“ yra sukurtas pagal Roberto Kimmelio Smitho 1984 m. Vaikišką knygą, o jo auditorija idealiu atveju yra vaikai ir jauni suaugusieji, kaip ir serijos „Wimpy Kid“ dienoraštis, tačiau ši istorija gali puikiai pralinksminti suaugusiųjų auditoriją.

Tai subjektyvus dalykas, nes kai kurie žmonės (pvz., Mano tėtis) nevertina Roberto De Niro vaidmens nerimtai, o kiti (įskaitant ir mane) mano, kad jo veido išraiška puikiai tinka komedijoms (Nepriekaištinga, Susipažink su tėvais, Analizuok tai tiesiog keli iš daugybės komedijų pavadinimų, kurie ateina į galvą, kai manau, kad De Niro).

Filmai Online

Jaunojo Oakeso Fegley’io (Pete’o drakonas, Auksinis varpas, Wonderstruckas) pagrindinis vaidmuo tenka Petrui, kuris paskelbia karą po to, kai senelis (De Niro) perima jo miegamąjį. Jis yra rūstus, mielas ir talentingas, dėl kurio Petras tampa panašus. Oakesas Fegley turi daug vaidybos patirties (jis pradėjo lankyti aktorystės kursus būdamas dvejų metų), todėl jis nėra tipiškas Nemokami filmai online naujokas, kurį man patinka atrasti. Bet tai nesugadino mano malonumo filmu. Yra keletas puikių antraplanių personažų, pavyzdžiui, Peterio klasės draugas Steve’as (Isaacas Kragtenas), pasižymintys geresnėmis linijomis ir geresniu pasirodymu nei kiti.

Filmo finale galite rasti šiek tiek išminties – tik tiek, kad pateisintų, jog rašau apie filmą svetainėje, kurioje daugiausia rodomi filmai su ateinančio amžiaus pasakojimais. Vis dėlto per se filmas yra Geriausi filmai online tipiška šeimai tinkama, lengvabūdiška komedija – laiko švaistymas, kaip kai kurie gali pasakyti, tačiau tai nuostabiai sugaištas laikas.