Riverdeilas (Riverdale)

Dauguma vaikų, augančių šeštojo dešimtmečio pabaigoje – šeštojo dešimtmečio pradžioje, turėjo bent vieną bendrą pomėgį. Didelė jų laisvalaikio dalis buvo praleista skaitant komiksus. Tai buvo universalus reiškinys, apimantis daugumą standartinių nišų, esančių klasėse. Nerdas, tas, kuris netrukus užims atsakingas pareigas garso / vaizdo įrašų būryje, dažnai patraukė dėmesį į „klasikinius komiksus“. Jų specialybė buvo tiesiog didieji literatūros klasikai, pristatantys juos komiksų formatu. Svarbiausias jūsų klasės draugo segmentas neišvengiamai užimtų vieną iš dviejų pagrindinių leidybos kompanijų – „Marvel“ arba „DC“. Ši konkurencija vis dar stiprėja ir pranoko milijardinių dolerių sumą. Jaunesnius vaikus linksmino švelnūs „Harvey Comics“ personažai. Paskutinis svarbus svarstomas demografinis rodiklis taip pat labiausiai susijęs su čia nagrinėtu televizijos serialu „Archie Comics“. Dažniausiai pastatytas mažame miestelyje, kuris suteiktų vardinį laidos pavadinimą „Riverdale“, pasakojimai buvo sutelkti į vietinės vidurinės mokyklos vaikų grupę. Pagrindinis veikėjas Archie Andrewsas buvo amžinai užkluptas tarp frenemijų, brunetės smuiko Veronica Lodge dramos ir sveikos blondinės Betty Cooper dramos.

Padedamas geriausio draugo, priklausančio nuo mėsainių, draugo Jugheado Joneso, Riverdale‘o Higho paaugliai visada susidūrė su tokiomis nesėkmėmis. Tai nėra pirmas svarbus šio komiksų visatos vertimas į realų gyvenimą, 2001 m. Pasirodžius nepaprastiems personažams „Josie and the Pussycats“, jų filmas pasirodė nepaisant pakankamai talentingų aktorių, įtrauktų į gerbėjus. Esu įsitikinęs, kad dauguma žmonių, išgirdę pranešimą apie TV laidą, susimąstė, kaip perėjimas nuo komiksų knygų ir TV animacijos gali virsti gyvenimo pastatymu. Man į šį klausimą buvo atsakyta dar ilgai, kol žiūrėjau bandomąjį epizodą. Gamybą vykdys CW. Pasibaigus dviem populiariausioms paauglių dramoms „Gossip Girls“ ir MTV „Teen Wolf“, laikas buvo puikus, kad užpildytų tuštumą. CW neišvengiamai pavers personažus nepaprastai patraukliais ar labiau esminiais, seksualiais, CW prekės ženklu. „Paauglių vilko“ indėlis pasireikš tamsiai apgaubta paslaptimi. Buvau maloniai nustebinta, kaip pasirodė įdomus serialas.

Riverdeilas (Riverdale)

Visas pasakojimo tonas, pasižymintis dideliu efektyvumu, apibūdina sezono stilistinį pagrindą. Tai tikriausiai deda visas pastangas, kad būtų išvengta lengvabūdiškumo, kuris per daugelį dešimtmečių persmelkė komiksų knygą. Šiek tiek supaprastintas meno kūrinys buvo visiškai pakeistas griežtai laikantis nekintamų gairių, įgyvendinamų kiekvienoje CW paauglių dramoje. Tai reiškia, kad pagrobti vyriški personažai. Archie (KJ Apa) sportuoja šešių pakelių abs rinkinį, kuris reguliariai rodomas, kol „Jughead“ („Cole Sprouse“) yra reikalingas broko emo, taip pat tarnaujantis kaip pasakotojas, atidarantis kiekvieną epizodą su apgalvota emocinės suirutės ir psichologinės įžvalgos įžvalga. sutrikdys dabartinį drebulį kaip apdirbtą. Tiesą sakant, CW formatu, paauglės mergaitės, populiarinančios „Riverdale High“, yra nuostabios savo išskirtinumu. Veronica (Camila Mendes) yra brunetė, kuri pasuka galvą tuo metu, kai ji įeina. Po jos 1% pasiturintis tėvas siunčiamas į kalėjimą už „Ponzi“ schemą. Veronika, o jos motina Hermione (Marisol Nichols) yra priversta palikti savo gyvenimą Niujorke, palikdami teismo spąstus pasisavintus turtus. Jie turi išgyventi be limuzinų, skofantų ir neriboto kredito. Ši istorijos dalis prieštarauja laukiamam pasipiktinusiam pasipiktinimui, kuris nekenčia visko apie jos socialinės padėties praradimą. Tiesiogiai nuo pat jos įžangos Veronica yra atvira, draugiška ir iniciatyvi, siekdama užmegzti naujų draugų. Ji prisijungia prie Betty (Lili Reinhart), iškart paskelbdama žvalią, tačiau stulbinančią blondinę kaip savo naująją „BFF“. Archie visada laikė Betty savo geriausiu draugu, plutoniška draugyste, nors Betty mieliau jų santykius pereitų romantiška linkme. Tarp dviejų naujų draugų kurstymas yra bičiulė iš socialinės scenos ugningos raudonplaukės Cheryl Blossom (Madelaine Petsch). Jos šeimos klevų sirupo verslas buvo miesto pagrindas. Pirmoji Riverdale’o šeima patiria precedento neturintį stresą. Praėjusį liepos 4 d. Buvo nužudytas Cheryl’s dvynys brolis Jasonas (Trevor Stines). Kūnas šiek tiek laiko išlindo iš ežero, vilkindamas traumą ir įtarimą. Padarius sklypą žymiai storesnį, buvo išgirstas mirties šūvis. Nors anksčiau Archie nori pranešti, išskyrus atvejus, kai jis buvo intymioje ir kompromituojančioje padėtyje su mokyklos muzikos mokytoja Geraldine Grundy (Sarah Habel). Šio personažo aktoriai vaizduoja vieną giliausių personažų tradicinio vaizdavimo komiksuose. Pilkai trumpaplaukis, smailus nosies voratinklis virto labai patraukliu muzikos mokytoju, kuriam patinka Archie. Muzika yra pagrindinė šios serijos dalis, suteikianti pagrindinį siužetą. Archie yra ne tik tvirtas studentas ir žvaigždžių sportininkas, bet ir labai talentingas dainininkas / dainų kūrėjas. Jo tėvas Fredis (Lukas Perry). Jis tikėjosi, kad sūnus įsijungs į šeimos verslą, statybų firmą.

Kitas scenarijaus būdas įtraukti muziką yra „Josie and the Pussycats“. Josie (Ashleigh Murray) – ambicinga ir veržli jauna moteris, pasiryžusi užkariauti muzikos verslą. Ji paaiškina viso komikso, neturinčio sekvento, priežastis, kodėl ji ir jos grupės draugai visada nešioja tas kačiuko ausis, net ir nevaidindami. Josie aiškina, kad ji kuria prekės ženklą, nepaprastai svarbų sėkmei pramogose. Josie motina Sierra McCoy (Robinas Givensas) yra miesto merė. Suaugusieji vaidina reikšmingesnį vaidmenį paauglių gyvenime, kuriuos reguliariai mato komiksai ar dauguma kitų paauglių angst serijų. Jughead tėvas, F.P. Vietinės motociklų nusikalstamos grupuotės „Southside Serpents“ lyderis Jonesas (Skeetas Ulrichas). Jie atostogauja nardymo bare, esančiame miesto pakraštyje, prieštaraudami šeimai vakarienei, skirtai paaugliams ir jų tėvams, „Pop’s Chock’lit Shoppe“, priklausančiam „Pop Tate“ (Alvin Sanders). Po to, kai Miss Grundy nutraukia ryšius su Archie, įskaitant muzikos kuravimą, Archer kreipiasi į „Pussycats“ bosistų principinę dainų autorę Valerie Brown (Hayley Law). Bendradarbiavimas greitai perauga į romaną, kai Betty pradeda matyti Jugheadą kaip vaikiną.

Riverdeilas (Riverdale)

Paprastai tikrosios vidurinės mokyklos santykiai, romantiški, draugystės ir kiti, yra beveik amžinai. Betty išpažįsta savo meilę Archie, tačiau jis laiko ją draugų zonoje, kad supykdytų tėvus ir supykdytų Betty ir Veronica. Cheryl prisiriša prie Archie kaip žaibas. Vienas komiksu pradėtas socialiai į priekį siužetinis įrenginys perkeltas į laidą. Kevinas Kelleris (Casey Cott) yra Betty gėjų draugas, užmezgęs romantiškus santykius su bičiuliu Cody Kearsley (Cody Kearsley). Kevino tėvas yra miesto šerifas, visiškai susijęs su Jasono Blossomo nužudymu. Senos nuoskaudos atnaujinamos, kai tėvai bendrauja su savo vidurinės mokyklos bendraamžiais. Fredas Andrewsas praranda savo verslą, kol „Hermione Lodge“ pasiūlys jam pelningą sutartį. Kai ji reikalauja, kad apimtų intymesnę asociaciją, Betty motina Alice Cooper (Mädchen Amick) labai susierzina. Alisa yra „Blue Thunder“ užsakymu nekontroliuojanti sraigtasparnio mama. Ji reikalauja iš Betty tobulumo ir yra įsitikinusi, kad vienintelis būdas dukrai pasiekti sėkmės yra paklusti kiekvienai minutei mamos nurodymo laiške detalės. Kai mama įgalioja dukros Betty maištauti lūpų dažus, ji turi dėvėti kitokį atspalvį. Atrodo, kad picayune, bet Alisai tai buvo sudužimo aktas.

One thought on “Riverdeilas (Riverdale)

  • 23/05/2020 at 15:49
    Permalink

    Man asmeniskai vienas is megstamiausiu serialu

Comments are closed.