Vienas Namuose – Nesibaigianti Kalėdinė tradicija

1990 m. Dar niekas nebuvo girdėjęs apie Macaulay’ą Culkiną, jis buvo rodęs keletą filmų, bet niekada nebuvo žvaigždė, o paskui „Vienas namuose“ ir staiga šis blyškus, jaunas vaikas buvo šilčiausias turtas Holivude. Taip pat pasakysiu, kad po kelių filmų, kuriuose jaunasis Macaulay’as Culkinas vaidino įvairius erzinančiai mielius vaikus, aš nuo jo pavargau, kartu su visais pranešimais spaudai, kurie vyko kartu su Culkinų šeima. Bet ne mažiau „Vienas namuose“ vis tiek išlieka vienas mano mėgstamiausių šeimos kalėdinių filmų ir stebėtinai gana gerai laikėsi laiko išbandymas, bent jau geriau nei tęsiniai.

Kai Kevinas McAllisteris (Macaulay’as Culkinas – dėdė Buckas) atsibunda pasiųstas į palėpę dėl neklaužados, jis sužino, kad jo kalėdinis noras išsipildė, jo didžiulė šeima dingo arba bent jau išvyko atostogauti galvodama, kad jis su jais. Jis vienas pats ir kartu su šeima namuose naudojasi tuo, kad nebaugina brolių ir nerūpestingų tėvų, kad sugadintų savo linksmybes, tačiau išmoko svarbių pamokų, susijusių su nepriklausomybe, šeima ir atsakomybe, ginantis namus nuo Hario (Joe Pesci – „Mirtinas ginklas“). 2) ir „Marv“ (Danielis Sternas – „Jackie Robinson“ teismas – Martial) – du sprogdinantys įsilaužėliai, vadinami šlapiais banditais.

Vienas namuose (Home Alone)

„Vienišų namuose“ pagrindinis dėmesys skiriamas jaunam Kevinui McAllisteriui, kai jis namą prižiūri nesant jo tėvo. Ir nors tai prasideda kaip linksma, jis greitai pasidaro rūgštus, kai susiduria su Hariu ir Marvu, ir jis pagaliau supranta, kad iš tikrųjų nori, kad jo šeima sugrįžtų. Tai buvo didžiulis pasirodymo hitas, ir, jei nuoširdu, šiandien vis dar yra taip malonu žiūrėti, kaip buvo tada. Net jei manote, kad Macaulay’as Culkinas vienu metu buvo vienas labiausiai erzinančių dalykų, išėjusių iš Holivudo, „Vien namie“ yra tiek daug daugiau, nei jo liūdnai saldus švelnumas.

Pirma, jūs turite 2 nuostabius komedijos spektaklius iš Joe Pesci ir Danielio Sterno kaip Harry ir Marvo kaip „The Wet Bandits“, bet, antra, turite animacinių filmų juostos stiliaus komediją, kuri jums primins Tomą ir Džerį, kai Kevinas gina savo namus įvairiais spąstais. Per daug sąžiningas siužetas yra labai paprastas, tačiau kai prisimeni, kad tai iš esmės yra filmas vaikams, tada jis yra daugiau nei pakankamas ir leidžia jaunai auditorijai fantazuoti apie tai, kaip pradėti tvarkyti savo namus. Aš tiesiog įsivaizduoju, kiek daug vaikų, kurie tai stebėjo, norėjo pamėginti rogėmis lipti laiptais. Žinau, kad padariau ir nesu vaikas, kai pirmą kartą žiūrėjau „Namuose vieni“.

Filmo Vienas Namuose Pristatymas

Pagrindiniame aštuonerių metų Kevino McAllisterio vaidmenyje yra Macaulay’as Culkinas, ir neabejotinai tai yra filmas, kuris nufilmavo jį per daug žvaigždžių. Nors aš norėčiau, jūs tikrai negalite trankyti Macaulay spektaklio, nes jis pasirodo kaip meilus ir mielas „Home Alone 2: Lost in New York“ “, kad Culkinas tapo labiau erzinantis, kad mielas.

Priešais Culkiną turite du puikius komiškus talentus – Joe Pesci ir Danielį Sterną kaip Harį ir Marvą „Šlapiuosius banditus“. Pirma, Joe Pesci vaidina Harį, kuris už dviejų vyrų komandos, o mano nuomone, nuožmesnis iš dviejų, jei tai tikrai įmanoma šiame filme. Tada jūs turite Danielį Sterną kaip Marvą, o ne patį ryškiausią įsilaužėlį. Sternas atrodo kaip animacinio filmo veikėjas iš Wylie Coyote animacinio filmo; Aš nuoširdžiai negalėjau nustoti juoktis, kai tik jis buvo ekrane. Likę aktoriai suvaidino daugiau nei pakankamus pasirodymus su tokiais pat kaip Johnas Heardas ir Catherine O’Hara, kurie pagrindinius vaidmenis palaikė kartu su Johnu Candy, pateikdami malonų pasirodymą kaip grupės „Polka“ lyderį.

Vienas namuose (Home Alone)

„Vienas namuose “ parašė Johnas Hughesas, režisavo Chrisas Columbusas. Tarp jų buvo sukurtas vienas maloniausių ir sėkmingiausių vaikų filmų istorijoje. Visas filmas tikrai gelis, nuo siužeto iki spektaklių ir kinematografijos. Visa tai priklauso nuo kūrybinių ir režisūrinių Hugheso ir Kolumbo talentų. Kadangi filmas yra rodomas šventiniu laikotarpiu, paprastai jame yra labai šventinis garso takelis, kurį sudaro dainos „Rockin ‘Around the Christmas tree“ ir „Santa Claus do coms’ to town“.

Visa tai paaiškina tuo, kad „Vienas namuose“ yra neabejotinai vienas pelningiausių ir populiariausių visų laikų filmų. Tai nieko bendra su nuostabiais siužetais, specialiaisiais efektais ar „Oskarą“ laimėjusiais spektakliais. Vien dėl to, kad filmas yra labai malonus ir nuoširdus, patrauklus platesnei auditorijai nei tam, kuriam jis buvo skirtas. Net ir dabar, būdama 30-ies, vis dar mėgau žiūrėti „Namuose vieni“, nes tai yra nekenksmingas linksmumas ir keičia kai kuriuos šiuo metu rodomus tiesioginius filmus.